23 Nisan 2013 #1758473

Halkbank iPhone Uygulaması Var Android Uygulaması Yok!

Şimdi değerli Halkbank yöneticileri size sesleniyorum; belki sizin hepinizin iphone marka telefonu vardır, onun haricinde android platformu göz önüne alındığında android - iphone, bunu bilgilendirmeyi size niye yaptığımı da söyleyeyim, bilindiği gibi (veya bilmiyorsanız benden öğrenmiş olun), sizin bankanızın tel bankacılığında sadece iphone uygulaması mevcut, android uygulamanız ise mevcut değil, eğer koskoca bir kurum olarak bir uygulama yapamıyorsanız, bence bankacılığı bırakın.


İkinci sıkıntı ise teknoloji haberdar olmak mantıklı bir uygulama, HGS biliyorsunuz isim de vereyim İ****** ücretsiz veriyor, sizin bankada böyle bir uygulama hiç yok, 20 yıl sonra HGS kalkınca mı uygulayacaksınız?

Murat 1.440 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Haziran 2013

    hiç memnun değilim 0 memnuniyet

  • Murat21 Haziran 2013

    mail kanalıyla filan hiç bir bilgi verilmedi, müşterileri kandırmak mı amacındasınız nedir?

  • Halkbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön