Halkbank İnternet Bankacılığını Kullanamıyorum

Mustafa Mustafa17 Eylül 15:43

Bankanızdan 5000 TL pandemi kredisi çektim sonrasında dedim müşterisi de olalım internet bankacılığını açtırmak için Ordu merkez şubesine gittim anne kızlık soyadını güncelledim bana kimse bankacılık kanunundan bahsetmedi. Sonra müşteri hizmetlerini aradım bankacılık kanunu imzalamanız gerekiyor dediler birkaç gün sonra tekrar şubeye gittim bankacılık kanunu imzalamam gerekiyor dedim internet bankacılığını aktif etmek için bana ısrarla kredimi IBAN 'la ödeyebileceğimi ATM den ödeyebileceğimi söyledi, imzalatmadı ben belki çıkarttığım kredi kartını kullanacağım arkadaşım neden imza artırmıyorsun şimdi kartım geldi Paraf card kredi kartıyla hesap kartı kredi kartını aktifleştirme yapmadan kullanacağım ben 2 kere geldim şubenize imzalatsaymışsınız bir daha da bu imza için şubenize falan gelmiyorum madem bunu bana imzalatacaksınız 2 kere geldim söylememe rağmen yapmadınız. Şimdi çok önemliyse bu siz getirin adresime imzalayalım ya da şubesiz çözüm önerin gerçekten çok başarılı ve ilgili bankaymışsınız teşekkür ederiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 17 Eylül 17:05

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler