16 Mart 2013 #1689409

Halkbank İnternet Bankacılığına Ulaşamıyorum!

15 Mart 2013 tarihinde diğer bankalara olan ödemelerimi yapabilmek için maaşımın yattığı Halkbank'ın ınternet şubesine hiç bir şekilde girememedim. Sonrasında Halkbank diyaloğu aradım fakat buna da hiçbir şekilde ulaşılamıyordu.Bu yüzden bir sürü işimi yapamadım ve başka bankalardaki kredi kartı ödemelerinde sıkıntı yaşadım.


Bankamatikten para çekme limitininde az olmasından dolayı yine de işlerimi yapamadım.İnternet bankacılığı ve diyalog en gerekli olan zamanda yetersiz kalmıştır ve tüm bu olanlardan dolayı mağdur edildim ve hiç de memnun değilim bilgilerinize.

Kadir 93 Okunma

Cevaplar

  • Kadir18 Mart 2013

    Bu nasıl bir cevap gerçekten hayal kırıklığı yaşatmaktan başka birşey değil.Mesele zaten ne internet bankacığına ne de Diayalog'a ulaşılamaması hem de en gerekli zaman olan ayın 15'inde.

  • Kadir18 Mart 2013

    Bu nasıl bir cevap gerçekten hayal kırıklığı yaşatıyorsunuz. Zaten ne internet bankacığına ne de Dialog'a ulaşılamıyor mesele bu. Neticede en çok gerekli olduğunuz zaman ayın 15'inde ulaşılamıyorsunuz.

  • Halkbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön