06 Mart 2013

Halkbank İndirim Yansıtılmadı!

Paraf üye işyerlerinde paraf günü olayını öğrendim ve 23 ocağı belirledim. 23 ocakta motorlu taşıtlar vergisi ödedim ve bu alışverişimden paraf günüme özel %5 daha indirim aldım. Şimdi şubatta yani 23 şubatta yine mtv ödedim. bu işlemden paraf günü indirimini yansıtmamışlar. aradım. form oluştur, aranmayı bekle vs.


Dün arandım efendim mtv dahil değil dediler, ocak 23 e bakın dedim. aaaa öyle mi!!!!! biz birkez daha bakalım dediler sizi tekrar arayacağız dediler. bugünde aradılar indirim yansıtmıyoruz, kusura bakmayın dediler. ne dersiniz şimdi böyle bir banka olur mu, kendileri dahi durumu izah edemiyorlar. Bu olaydan sonra kalan 10 ay kredi kartımı kullanmayacağım...

Erol 210 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi06 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön