Halkbank İlk Ekstre İndirimini Vermedi!

Ersin Ersin27 Şubat 2013 14:24

Ocak ayında talebim olmadığı halde adıma bir kredi kartı çıkarılmış. Getiren arkadaş özelliklerini anlattı ve ilk ekstrede %25 paraf puan kazanabileceğimi söyledi. Ben de buna istinaden tüm harcamalarımı bu kredi kartıyla yaptım ki puan kazanabileyim. Ancak ilk ekstre çıktığında böyle bir indirim uygulanmamış.

Müşteri hizmetlerini aradığımda haberim olmadan adıma daha önce başka bir kredi çıkarılmış ve bana teslim edilememiş olduğunu öğrendim. Bu sebeple indirimi uygulayamayacaklarını bir sonraki dönemde uygulayabileceklerini söylediler. Ben de bunun üzerine kartımın kapatılmasını istedim. Bana kartımın kapatıldığını söylediler fakat internet şubesinden baktığımda hala aktif görünüyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ersin 12 Nisan 2013 11:48

telefon kanalıyla bilgi verince sanki sorunu çözdünüz. sorun çözümsüzlüğüyle hala ortada duruyor.

Halkbank Logo Halkbank 27 Şubat 2013 17:26

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler