22 Şubat 2013

Halkbank İlginç Uygulama!

Halkbank Çanakkale şubesinden eşimin adına olan konut kredisine ben kefilim. 14.02.2012 tarihinde kredinin vadesi kısaltmak için bankaya başvurduğumuzda tarafımızdan 400+vergi=420 tl vade değişikliği komisyonu adı altında para tahsil edildi. kredi taksit tutarı yükseltildi ( yapılandırma yapılmadı)


Halkbank mortgage danışmanını aradığımda böyle bir masrafın alınmaması gerektiğini, itirazınızı not aldığı bu paranın iadesini yapılacağını söyledi tam emin olmak için Çanakkale bağlı ilçelerde bulunan Halkbank şubeleri aradım ve böyle bir uygulama olmadığını söylediler. Bu uygulama sadece Halkbank çanakkale şubesine aittir. İlgili tutarın iade edilmesini aksi taktirde tüketici mahkemesine başvuracağım.

Soner 95 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön