18 Haziran 2014
#2512085

Halkbank İle Çalışmak İstemiyoruz

Antalya Kaş Devlet Hastanesin'de çalışıyoruz, hastanenin maaş anlaşması Halkbank olduğu için maalesef böyle bir banka ile çalışmak durumunda kalıyoruz. Kurum ile anlaşmasında hesap işletim ücreti kesilmemesi olduğu halde sürekli işletim ücreti kesiyorlar. Her ay kesinti yapıyorlar, biz söylüyoruz iade ediyorlar, gelecek ay aynı sorunla düzenli olarak karşı karşıya kalıyoruz.


Kaş şubesi bu durumu düzeltmek için uğraştı ama sistem bizi maaş müşterisi olarak tanımlamıyormuş, düzeltmek için uğraşıyorlarmış, her defasında aynı cümleler sıkıldık artık, aylardır bu sorunu bile çözemediler. Her ay bu kesintiler yüzünden hesap ekstremizi kontrol etmek zorunda bırakılıyoruz!

Canan Canan 396 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi18 Haziran 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları