Halkbank İkametgaha Göre İhtiyaç Kredisi Verememe

Seref Seref 4 ay önce

Halkbank Antalya organize sanayi şubesine 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurmaya gittim. Kredi puanım çok iyi olmasına rağmen ve maaş bordrom elinde iken kamuda çalışıyorum başka ilde ikametgahım olduğu için banka bana kredi veremeyeceğini söyledi sebebi ise komik cevap: takibi yapılamıyormuş. İhtiyaç kredisi veriyoruz diye milleti kandırmayın çok kötü bir hizmetiniz var.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 4 ay önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 4 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler