sta-4-hoverİyi Çözüm

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hatası

Murat Murat16 Temmuz 12:27

13.07.2020 tarihinde kredi onaylanma SMS'i geldi gerekli yönlendirmelere uyarak internet şubesi üzerinden adımları takip ettim ancak gerekli sözleşmeleri sanal imza ile okudum onaylıyorum kısmını tamamladıktan sonra 2 gündür karşıma çıkan hata aynı

İşleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Daha sonra tekrar tekrar denedim hiçbir gelişme yok. Halkbank müşteri hizmetlerine 1 saat kadar bağlanmayı denedim nafile.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Murat 16 Temmuz 14:45

Verdiğiniz linkteki siteye giriyorum zaten onaylamaları yaptığım halde şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz daha sonra deneyin diyor sürekli 2 gündür 50 defa denediğim halde sürekli aynı hatayı veriyor acil olarak bu soruna çözüm bulursanız sevinirim kredim onaylandığı halde çekemiyorum hiçbir şekilde şubeye gittim oradan da yardımcı olmuyor müşteri ilişkilerine ulaşmak imkansız zaten gerekiğinin yapılmasını arz ederim.

Halkbank Logo Halkbank 16 Temmuz 14:39

Sayın Müşterimiz; Onaylanan kredinizi https://www.halkbank.com.tr/21546-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi_ linki üzerinden gerekli işlem adımlarını tamamlayarak adınıza açılacak vadesiz hesaba aktarabilir ve Bank24 ATM 'lerimizden Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Çekme seçeneğinden çekebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 16 Temmuz 14:39

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon Murat 16 Temmuz 14:26

Web sitesinden bireysel temel destek kredisine onay vermeye çalışıyorum fakat sürekli hata veriyor. Kredi onay mesajım geldi fakat kullanamıyorum. Banka müşterisi olmadığım için müşteri temsilcisine de bağlamıyorlar. Kimseden konuyla ilgili bilgi alamadım. Kredi çıktığı halde çekemiyorum mağdurum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler