Halkbank İhtiyaç Kredisi Çıktı Ama İnternet Bankacılığı Hata Veriyor

Mizgin Mizgin17 Temmuz 12:18

Üç gündür kredimi çekmeye çalışıyorum ama sürekli hata veriyor. Şu anda bu krediye çok ihtiyacım var lütfen detaylı bir yardımda bulunun bankaya gittim oda bir şey Yapamayız sürekli tekrar edin diyor vermeyecekseniz niye umutlandırdınız ya iptal olursa çekemediğimiz için ne bicim bir hizmet bu kimi kime şikayet edeceğimizi de bilmiyoruz herkes mağduru oynuyor ayrıca müşteri hizmetleriniz de yarım saat telefonda beklettikten sonra telefonu suratıma kapattılar. Yazık yazık millete böyle çektirmeye ne hakkınız var lütfen en kısa zamanda bana yardımcı olun ve bu sorunu halledin

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 28 Temmuz 09:22

Sayın Müşterimiz; Onaylanan kredinizi https://www.halkbank.com.tr/21546-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi_ linki üzerinden gerekli işlem adımlarını tamamlayarak adınıza açılacak vadesiz hesaba aktarabilir ve Bank24 ATM 'lerimizden Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Çekme seçeneğinden çekebilirsiniz. Yapılan incelemede para çekme işlemini gerçekleştirdiğiniz görülmüştür. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 17 Temmuz 14:55

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler