sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank İade Tutarı Sorunu

Altuğ Altuğ06 Temmuz 11:38

N11.com üzerinden kredi kartım ile sipariş verdiğim bir ürünün iptal ve iadesini sağladım. 12 taksit ile alınan ürün kredi kartı hesabıma çekilen toplam tutar olarak değil 12 taksitlik tutar olarak yansıtıldı. Halkbank'ı arayarak durumu bildirdim fakat sorunun karşı tarafın (N11.com) bankasından kaynaklandığı söylendi. N11.com'un müşteri hız. Arayarak görüştüm tutarın tamamının tarafıma iade edildiği çalıştığım banka ile görüşmem gerektiği söylendi. Halkbank diyaloğu bir günde 18 defa arayarak her aramamda 45 dakika hatta beklememe rağmen telefonu her açan müşteri. Temsilcisi şuraya aktarıyorum diyerek telefonu yüzümüze kapatıyor. Hakaret mi edelim küfür mü edelim bilmiyorum her seferinde nezaketimizi koruyarak konuşmamıza rağmen bankamız bize yardımcı olmuyor. Olayın derhal çözülerek gereken iade işleminin tarafıma yapılmasını rica ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 03 Eylül 09:07

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 06 Temmuz 12:45

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Altuğ 09 Temmuz 10:24  

    Bu tür otomatik cevaplara zaten alışkınız fakat çözüm için tarafıma dönüş yapılmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler