sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Hukuksuz Bloke Koydu!

İzzet İzzet 5 ay önce

Tekirdağ ili Malkara ilçesinde Halkbank'nda maaş hesabım var. Daha önceleri bankadan çektiğim kredi taksitlerini internet bankacılığından erken ödeyerek azda olsa faiz indiriminden yararlanıyordum. Fakat 6 ay önce çekmiş olduğum kredi taksitlerine banka bilgim olmadan bloke koyuyor ve erken ödeme yapamıyorum. Banka ile görüştüğümde kendilerine hiçbir bankaya hiçbir borcum olmadığını, konan blokenin hukuksuz olduğunu söyledim. Dalga geçer gibi siz kendiniz istemişsiniz şeklinde cevap verdiler. Kendilerine blokeden bilgim olmadığını, kredi çekerken görevlinin bu bloke kararını bana farkettirmeden imzalattığını, blokenin kaldırımasını istediğimi söyledim. Fakat telefonda kabaca nereye gidersen git cevabı aldım. Konu ile ilgili hem Tüketici Mahkemesi'ne hem de çalışan banka görevlileri ve banka müdürünü savcılığa şikayet ettim. Bir devlet bankasının müşterilerine böyle davranması ve kanunen yasal olmayan şekilde bloke koyması doğrumu. Hakkımı yasal yollardan arayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İzzet 4 ay önce

Kesinlikle hiçbir cevap verilmedi. Mail atılmadı. Yardımcı olunmadı. Tamamen geçiştirme ve klişe bir cevap yazılmış. Yalan yanlış mesaj yazmak böyle bir güzide kuruma yakışmıyor

Halkbank Logo Halkbank 4 ay önce

Müşterimize 30/09/2019 tarihinde e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 5 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler