22 Ekim
#12830970

Halkbank Hizmet Vermiyor

İşkur ödemesini çekmek için 2 gündür Halkbank'a gidiyorum iki gündür gişe görevlisi ve müşteri hizmetleri beni birbirine yönlendiriyor bir maaşı çekmek bu kadar zor olmamalı, gişe memuru ne yapması gerektiğini bilmiyor müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor, ben hala maaşımı çekemedim banka paramı vermemek için direniyor resmen.


Lütfen bu bir İşkur ödemesi karım tokluğuna çalışıyoruz ve hala sorun çıkarıyorsunuz Halkbank Dialog biz bilmiyoruz şubede konuşun diyor kimse bir şey bilmiyor mu bu kadar İşkur'lu var.


Beşiktaş şubesi sözleşme imzalamalısınız dedi sıraya girin tekrar dedi Üsküdar şubesi gerek yok sözleşmeye tekrar sıraya girin dedi kaç kez sıra beklemem lazım ayıp değil mi böyle hizmet mi verilir? Bunun adı hizmet değil Halkbank halka hizmet veremiyor.

Neval Neval 796 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi25 Ekim

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi22 Ekim

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları