sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Hiçbir Şekilde Para Transferi Yapamıyorum

Abdullah Abdullah2 ay önce

Halkbank'tan şube aracılığıyla maaş hesabı açtırdım ve banka da mobil bankacılığı aktif hale getirdim fakat mobil bankacılıktan hiçbir şekilde para transferi yapamıyorum bankanız bu işlem için kısıt koymuştur diye uyarı çıkıyor iyide niye hizmet almak için açtırdık sen neden kısıt koyuyorsun ki hiçbir banka da olmayan saçmalık Halkbank'ta şubeye yönlendiriyor müşteri hizmetleri iyide ben işimi bırakıp 20 km şubeye nasıl gideyim kısıt koymak nasıl bir saçmalıktır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler