sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Hiçbir Konuda Çözümü Olmayan Bir Banka!

Ramazan Ramazan06 Ocak 2016 13:10

1. Emekli maaşımı bankanızdan almaktayım; maaşımı bankanıza taşırken hesap işletim ücreti EFT-havale ücreti alınmayacaktı, belli bir süre alınmadı ancak 1 yıldır bu ücretler alınıyor.

2. Kredi kartım var ve aktif kullanıyorum; kredi kartından kira ödeme talimatı verdim ve herhangi bir ücret alınmayacaktı ama 1 yıldır alınıyor.

3. Hesabım var, kredi kartım var, kredim var, ek hesabım var ve bunları çok aktif kullanıyorum. Ancak hiçbir şekilde en küçük banka kadar bile bankanızdan ilgi görmüyorum ve adam gibi cevap ve hizmet alamıyorum.

4. Benim durumumda olan onlarca esnaf arkadaşım var ve hemen hepsi benzer durumlardan şikayetçiler!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ramazan 22 Mart 2016 13:37

Hadi oradan zalimler. Halk Bankası'ndan görüşmediğim birim kalmadı. Hiçbiriniz bir işe yaramaz adamlarsınız. Hatta devletin bankasından bizleri nefret ettiren vatan hainlerisiniz. Sözüm bankanın kaymak takımınadır. Https://www.sikayetvar.com/halkbank-hicbir-konuda-cozumu-olmayan-bir-banka#

Halkbank Logo Halkbank 20 Ocak 2016 13:01

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 06 Ocak 2016 13:18

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

profile-icon Ramazan 06 Ocak 2016 12:47

Söz verilip de sonradan sözünüzü tutmadığınız için mağdur olduğum konularda benim hakkımı yiyorsunuz ve hakkımı helal etmşiyorum. Bu acımasız kuralları koyan ve söz veripte sonradan değiştiren ya da elinde yetki olduğu halde hala bizleri mağdur edenlere bu haklarım haram zehir zıkkım olsun. 8. bu konularda olumlu bir cevap alamaz isem BİMER ve c. Başkanlığı dahil her makama bu faksın örneğini göndereceğim.

profile-icon Ramazan 06 Ocak 2016 12:47

6. banka şubenize de defalarca gittim ama oradaki arkadaşlar Halk Bankası'nın üst yönetiminin aldığı kararlar yüzünden müşteri ile yöneticiler arasında mağdur olmuş durumdalar. 7. ben Halk Bankası'ndan hesap açma ve maaşımı buraya taşıma amacım 17-25 Aralık olaylarına tepki ve devletimize ve hkümetimize destek olmaktı. Ancak gördüm ki; yukarıdaki mağduriyetler yüzünden sizin bankanızın yöneticileri pararlel yapı veya diğer yabancı bankalaradan daha vicdansız, daha gaddar, daha acımasız, daha emperyalist ve daha anlayışsızmış. Söz verilip de sonradan sözünüzü tutmadığınız için mağdur olduğum konularda benim hakkımı yiyorsunuz ve hakkımı helal etmşiyorum. Bu acımasız kuralları koyan ve söz ve

profile-icon Ramazan 06 Ocak 2016 12:46

Sözlü itiraz ve başvuru yapmama rağmen hiçbir çözüm ve kolaylık sağlamadınız. 5. kredi kartımın 4 Ocak son ödemeli ektresini taksitlendirdim ancak son gün 1250,67 TL borç gözüktüğü için cezalı duruma düşmemek için ödeme yaptım. Halbuki şubat ayındaki ekstereyi ödemişim. İnternet siteniz beni bu konuda yanılttı ve erken ödediğim için ekstreyi taksitlendirmemin bir anlamı kalmadı. Bana çok lazım olan parayı size erken kaptırmış oldum. Telefonla “müşteri hizmetlerinizi” aradım ama yine boş boış 15 dk konuştuk yine çözüm yok. 6. banka şubenize de defalarca gittim ama oradaki arkadaşlar Halk Bankası'nın üst yönetiminin aldığı kararlar yüzünden müşteri ile yöneticiler arasında mağdur olmuş duru

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler