Halkbank Hesaplarımı Kullanamıyorum, Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim

Zeynep Zeynep20 Temmuz 00:25

Yıllardır aktif Halkbank kullanıcısıydım. Ara ara paramı yutsada bankadan memnundum. Anladım ki bankadan değil bireysel müşteri temsilcimden memnunmuşum. Beni hiç yormamış. Konumuza gelecek olursak. Bankanıza kayıp bildirimi yaptım mobil bankacılığım dahil tüm işlemlerim iptal edildi. Sonra yeni kartım geldi ve ben paramı o karta yatırmak istedim paramı ATM yuttu. Sonra müşteri hizmetlerinden bankadan kartlarımı diyalog dahil diğer işlemlere açtırmam gerektiği söylendi. 

Bende Küçükçekmece Sefaköy şubenizden işlemi yaptırdım. 10 günden fazla süre geçti ama kartlarımı kullanamıyorum. Paramı havale EFT yapamıyorum. Kredi kartımı kullanamıyorum. Bu süreçte yaklaşık 1000 dakika'mı Halkbank müşteri hizmetleri yedi. Zar zor bağlandım oda şikayet aldı geri dönen yok. Bankaya gittim 2 saat bekledim sıra gelmiyor. 

Hayatımda böyle saçma şey görmedim hem mağdur edip hem de süründürüyorlar. Mağduriyetim had safhada. Maddi manevi mağdurum. Psikolojim bozuldu. Yarım saat bekletip müşteri suratına kaç kere telefon kapatılır. Ben hayatımda hiç kimse ile bu kadar hasır neşir olmadım. Bir banka bu denli müşterisini aşağılamamalı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 20 Temmuz 08:36

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 20 Temmuz 08:32

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler