06 Ağustos 2014

Halkbank Hesap Kart Teslimi Yapmadı

Halkbankası'ndan maaş alan bir öğretmen olarak temmuz ayının 2. haftasında banka kartımı kaybettim. Bunun üzerine telefonla Halkbankası müşteri temsilcisini arayarak kartımı iptal ettirmek istediğimi beyan ederek yeni kart başvurusunda bulundum. Ancak ne hikmetse Temmuzun 14'ünde basılmış olan kartım hala bana gelmedi. Bugün müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Bana verdikleri cevap; kartımın 3 Ağustos Pazar günü kurye tarafından ev adresime gönderildiği ama adreste kimse olmadığı için geri gönderildiği şeklinde oldu. Kuryenin geldiğini beyan ettiği tarihte akşama kadar gerek annemin gerekse de eşimin evde olmasına rağmen nasıl kimseye ulaşılamadığını anlayamamaktayım.

İsmail 1.874 Okunma

Cevaplar

  • İsmail09 Ağustos 2014

    genel müdürlükten sağolsun telefonla hemen aradılar; hatta bana kartımın kuryeyle evime kadar geldiğini ama beni bulamadıkları için döndüklerini söylediler. İşin garip kısmı da burada zaten. kuryeler sabah 9.30 da evime gelmiş. Ve sabahın o saatinde herkes evdeyken ne hikmetse kimse geldiğini duymamış! Bankanın ilgisi için teşekkür ederim ama bu kuryelerin koskoca bankayı nasıl kandırdıklarını anlamış değilim! Bu arada yeni çıkan kartın bana gelememe süresi 1 aya yaklaştı!

  • Halkbank Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön