Halkbank Hesap Kapatamama Sorunu

Baybora Baybora 29 Temmuz 12:39

İnternet şubesinden vadeli hesabımdan vadesiz hesabıma yatırım hesabıma ihtiyacım olan miktarı aktarmama internet bankacılığı izin vermiyor. Vadeli hesabın kapanmasına da izin vermiyor. Müşteri hizmetlerine ulaşmak zaten imkansız. Kapatmak için ne yapmak gerekiyor herhangi bir bilgiye de ulaşamıyorum. İnternetten hesap açılışına izin verip, kapanmasına parayı çekmeye izin vermemesi gerçekten çok şaşırtıcı üzücü bir durum. Şube güneşin alnında saatlerce bekletiyor buradan internetten işlem yapalım diyoruz ona da izin vermiyorsunuz yazınca halk diyaloğu arayın diye cevap yazıyorsunuz. 1 haftadır diyaloğa ulaşamıyoruz yatırım hesabımdan ötürü Muş temsilci numarasını arıyorum ona da ulaşamıyorum işkence gibi buna çözüm istiyoruz artık yeter lütfen. Vadeli hesap vadesi doldu 27 temmuzda paramı başka hesaplarıma aktaramıyorum vadeliyi kapatamıyorum. Size ulaşamıyorum yeter artık ya buna bir çözüm bulun başka bankalarda yok böyle bir şey. Yatırım hesabı açılışında da çok sıkıntı yaşattınız illa şubeye gönderdiniz tam iki gün şubede bekledim yakışmıyor hakikaten yazık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 29 Temmuz 13:40

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 29 Temmuz 13:10

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler