02 Eylül 2013 #1989055

Halkbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini Yapmadı!

5, 25 TL hesap işletim ücreti adı altında hesabıma el konulmuştur. 1 adet otomatik fatura talimatı istendi verdik, yine hesap işletim ücreti kesildi. Nedenini sordum. Otomatik talimat adedini 3'e çıkardık dediler. Mecburen 3 adete çıkardık. Peki Şimdi ne oldu da yine hesap ücreti kesildi?Şimdide otomatik fatura adedi 5'e mi çıktı? Lütfen mesnetsiz kesilen şu hesap işletim ücretini iade edebilir misiniz ?

Aykut 51 Okunma

Cevaplar

  • Aykut16 Eylül 2013

    Bizler bankalara satılmış,peşkeş çekilmiş köleleriz.Asla hak arayamayız ,hiçbir şekilde hiçbir talebimiz olumlu olarak karşılanamaz.biz herzaman susup yerimizde oturmalı ve bankaların abuk sabuk dayatmalarına ,paralarımıza el koymalarına ....hiiiiç sesimiz çıkmamalı.Gerçi çıksa da aynı, çıkmasa da .Olsun ben yine de ses çıkararak hakkımı kaybedeyim ki en azından eşit olmayan şartlarda da olsa savaştım ama yenildim diyebileyim

  • Halkbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön