03 Şubat 2014 #2271595

Halkbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Maaş müşterisi olmama rağmen açılan döviz hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir. Halkbank Müşteri hizmetlerini aradığımda herkese uygulanan bir uygulama istemiyorsanız ya maaş müşterisi olacaksınız yada 3 adet fatura otomatik ödeme vereceksiniz işin komik tarafı maaş müşterisiyim ve evin tüm faturaları oraya bağlı.


Maaş hesabımdan zaten kesilmiyormuş döviz hesabı ayrı bir hesap olduğu için kesiliyormuş zaten içeride para var üzerimizden kazanıyorsunuz birde üstüne masraf alıyorsunuz.


1$ için yapılan hiç hoş değil. En kısa sürede tarafıma iadesi yapılmadığı takdirde dilekçemi tüketici haklarına yazıp tüm paramı çekip masraf almayan bir sürü banka var oralara yatıracağım bilginize...

Murat 301 Okunma

Cevaplar

  • Murat04 Şubat 2014

    gerekli yerlere ilettim zaten telefonla yaptığım görüşmenin sonucunu yazdım firmalar tarafından sürekli copy paste cevaplar yazılmasa keşke bu şikayetlere... tarafıma telefon seçeneğini seçmeme rağmen email yolu ile alınan ücretin herşeye uygun olduğunu söyleyen bir sürü şu kanunun şumaddesi gereğince tarzında sayılarla yazılarla olumsuz sonuçlanarak ulaşılmıştır. sonuçta bankalardaki sicilim belli kaybeden biz değil sizsiniz. gerçi bizim gibi herşeyi günü gününe düzenli yatıran müşteriler pek işinize gelmez.sonuç olarak masrafsız başka bir bankaya geçip işime devam edeceğim...

  • Halkbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön