09 Nisan 2013 #1732740

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Ve Faiz!

Halkbank 2013 ten önce üç ayda bir kestiği hesap işletim ücretlerini 2013 yılı itibarıyla her ay 5 lira kesmek suretiyle değiştirmiş ve bununla ilgili müşterilerini bilgilendirmemiştir. Hesabı ister kullan ister kullanma bu para bundan sonra kesilecekmiş. Müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmadı ve şikayetimi almadı. Hesap işletim ücreti değişikliğini banka bildirmek zorunda değilmiş. Böyle söyledi müşteri hizmetleri.


Ayrıca faiziyle birlikte bankamatik ekranında ne gördüysem yatırdığım borcuma sonradan 2, 80 gibi bir faiz mesajı gönderdiler. Ben borcumu bankamatikte gördüğüm kadarıyla sıfırladığımı düşünürken faiz çıkarıyorlar bunun hakkında ne yapabiliriz?

Ayşe 81 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe17 Nisan 2013

    telefonla yeterince yardımcı olunmadı. parayı iade etmeyeceklerini söylediler. bir öğretmen arkadaşım da aynı şekilde bankaya gidip para iadesini istiyor. ona iade ediyorlar. ben böyle şey görmedim. Halkbank çifte standart uyguluyor.

  • Halkbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön