06 Mayıs 2015

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Hesabımdan her ay hesap işletim ücreti adı altında aralıklarla kesintiler yapmaktadır. Bu kesintiler yaklaşık 7-8 TL'dir. Düzenli olarak yapılan bu kesintilere itiraz ettiğimde bankam bana "birden fazla otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde kesinti olmayacaktır" şeklinde cevap vermiştir. Geriye dönük hesabımdan onayım olmaksızın çekilen hesap işletim ücretlerinin tamamının tarafıma iadesini talep ediyorum.

Gülşen 254 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen15 Mayıs 2015

    Firmanızın tarafıma ilettiği mektupta hesap işletim ücreti iptalinin söz konusu olamayacağı belirtilmiş ve yasal dayanakları belirtilmiştir. Müşteri olarak bu tutum ve cevaptan oldukça rahatsız oldum. Talebimin değerlendirilmediğine göre müşteriniz olarak kalmanın bir anlamı yok. Bankanızdaki kredi kartı dahil tüm hesaplarımın kapatılmasını talep ediyorum.

  • Gülşen06 Mayıs 2015

    Posta kanalı ile tarafıma iletilen bir bilgi yoktur.

  • Halkbank Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön