07 Mayıs 2013 #1784313

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Ben geçen yıl 2012 de halkbankasından atm kartı aldım, bana 1 otomatik ödeme talimatı verirsem hiç bir şekilde hesap işletim ücreti alınmayacağını belirttiler bende bu yüzden kendilerinden hesap açtırdım atm kartı aldım. Yıl 2013 olunca kendileri benden her ay 5, 25 tl işlem ücreti kesmeye başladılar.


Ben bu ücretin anlaşmamızdan dolayı kesilmemesini istiyorum bana çünkü diğer yıllar işlem ücreti alınacaktır diye bir bilgi vermediler. Ben kendileriyle bu şekil anlaşmama rağmen bu sözlerini tutmuyorlar. Bu yüzden de kendilerinin bana karşı yaşattıkları bu yanlışı çözümlenmesini istiyorum. Yada banka kartını iptal etsinler.

Sercan 51 Okunma

Cevaplar

  • Sercan08 Mayıs 2013

    o bilginin burdan verilmesini istiyorum mail yoluyla değil ben size hesap açtırdığımda size telefonla 2012 yılında sorduğumda bana siz 1 otomatik ödeme talimatı verdiğiniz için sizden herhangi bir işletim ücreti alınmayacaktır diyen sizlerdiniz. Bana diğer yıllar sizden hesap işletim ücreti alınacaktır gibi bir bilgi verdinizmi? Vermediniz tabiki Ben size 1 fatura talimati verdim o talimat üzerine alınmayacaktır dediniz ama bu yıl baından beri almaya başladınız benim sizinle anlaşmamızda 1 otomatik ödeme talimatı verdiğinizde sizden hesap işletim ücreti kesilmeyecektir denildi. Lütfen büyük bir banka olarak sözünüzde durunuz yada ben bankamatik kartını iptal ettireceğim yıllık 65 tl üzerinde bi kesintimi olur Allah aşkına böyle bir saçmalık olmaz. Banka kartını iptal ediniz o zaman.

  • Halkbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön