04 Nisan 2013 #1723916

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Kıbrıs da maaş almak için açtırmış olduğum banka hesabımdan mart da ve nisan da olmak üzere iki defa hesap işletim ücreti adı altında 5 tl alındığını fark ettim. Hesap açılırken kesinlikle hiç bir bir kesinti olmayacağı söylenmişti. Bilgim dışında paramı kesmişler. Çağrı merkezlerini arıyorum 2 saattir hattan ayrılmayın hattan ayrılmayın diyor sonrada sessizlik. Defalarca aradım aynı şey oldu. Ceza yememek için sistem 5 dk bekleyen müşteriyi hattan düşürüyor, en azından bana böyle oldu her seferinde.

Hakan 76 Okunma

Cevaplar

  • Hakan23 Ocak 2017

    Evet bilgi verildi. Bu para bizim hakkimiz soke soke aliriz manasina gelen uzun bir yazi. Ama hesap acilirken para almayacagiz dedikleri yalan beyan konusunda hiçbir şey yazilmamis. artık Enpara kullanıyorum kafam da rahat cebimde.

  • Hakan04 Nisan 2013

    hep aynı cevap mail yoluıyla cevap verildi verildi verildi...verildide arkadaş kesilen kesintiyle kalıyor... hesap işletim ücreti almayan bankalar var arkadaşlar onlarla çalışın...

  • Halkbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön