23 Şubat 2013

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Halkbank'tan vadesiz hesap açtırmadan önce müşteri hizmetlerine "öğrencilerden hesap işletim ücreti ve kart aidatı alıyor musunuz?" diye sordum. Gelen cevapta şubemizdeki arkadaşlarla irtibat kurmamı ve onların bu konuyla ilgileneceği söylendi.


Şubenizdeki arkadaşlarınızda. Bana "bankamız müşteri odaklı politika izler" cevabı vererek bu ücretlerin benden alınmayacağı izlenimi verdi.Fakat 02.02.2013 tarihinde 14,25 TL kesinti yapılmış.


Bu ücretleri birçok banka öğrencilerden almıyor, keza sizde bazılarına geri ödemişsiniz. Bunun haricinde yasal olarak da geri alınabiliyor artık.Bu ücretin iadesi ve bir daha alınmamasını,aksi takdirde yasal hakkımı daha önceki gibi kullanacağımı bilmenizi isterim

Cemil 40 Okunma

Cevaplar

  • Cemil25 Şubat 2013

    Kopyala yapıştır cevaplarınız çok tatmin edici oldu. Her neyse, siz ne kadar dirensenizde hukuk bizden yana ve yasal yoldan geri alacağım artık.

  • Halkbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön