13 Şubat 2013 #1629825

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Halkbank Antalya Yüzüncü Yıl Şubesi'nde hesap açtırırken müşteri temsilcisi bana bir adet otomatik ödeme talimatı verirsem hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini söylemişti. Bir adet otomatik ödeme talimatı verdim fakat banka geçen gün hesap işletim ücreti kesti. Neden kestiklerini internet şubesine sorduğumda ise üç adet otomatik ödeme talimatım bulunması gerektiği söylendi. Müşteri temsilcilerinin müşteriyi yanılttığı bu banka ile ilişiğimi keseceğim.

Semih 368 Okunma

Cevaplar

  • Semih14 Şubat 2013

    Daha önce yazdığı mail'in aynısını kopyalayıp yapıştıran, müşteri temsilcilerine gelen müşterileri yalan söyleyerek aldatmayı öğreten bankanızla ilişiğimi kesiyor, 18.02.2013 Pazartesi'den itibaren tüm basın kuruluşlarına müşterilerinizi "tek otomatik ödeme talimatı yeterli" yalanıyla nasıl aldattığınızı yazıyorum.

  • Halkbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön