16 Eylül 2013 #2014365

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Almaya Başladı!

4 yıldır Halkbank müşterisiyim bu bankadan kredi de çektim ve düzenli olarak kredi kartını kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıl maaşımı bu bankadan aldım ve maaşımı almayı bitirdiğim andan itibaren başka bankada olan paramı hemen Halkbank'a yatırırım. Geçen ay benden hesap işletim ücreti kesmeye başladılar ve bundan sonra da her ay kesileceğini söylediler.


5.25 TL yılda ortalama 20000 TL'nin üzerinde para yatırdığım bankadan böyle bir talebin olması beni çok üzmüştür. Yaklaşık 3 bin TL krediye faiz ödediğimi ve kredi kartımı sürekli kullanarak bir çok faizi bu bankaya bırakmama rağmen daha fazlasını istemelerinden şikayetçiyim.En kısa sürede kredi kartımı ve banka hesabımı kapatacağımı bildirmek isterim.

Fatih 39 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Fatih20 Eylül 2013

    bana halkbank tarafından herhangi bir geri dönüş yaşanmadı. bu da müşterilerinin memnuniyetini ne kadar önemsediklerinin ispatıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön