26 Şubat 2013

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Almaya Başladı!

Ben Tokat Niksar Halkbank Şubesinden Maaş müşterisi olarak hesabım vardı daha sonra kurumumuz başka bankadan maaş anlaşması yaptı.Ben bu arada Halk bankasından kredi çekmiştim onun ödemesi var. Ayrıyeten cep telefonumun otomatik ödemesi var olduğu halde benden geçen aydan itibaren hesap işletim ücreti almaya başladılar.İtiraz ettim bankacılık kanununa göre haklıyız alırız diyorlar.

Osman 128 Okunma

Cevaplar

 • Osman11 Nisan 2013

  Maalesef ve üzülerek söylüyorum bu halkbankasından ne köy olur kasaba bu sorunumla hiç bir şekilde ilgilenilmemiş ve çözüm de bulunmamıştır.Saygılarımla.

 • Osman28 Şubat 2013

  Yok Yok Kardeşim bu Halkbank ın laftan sözden anlayacağı yok.Çalışmayacaksın onun olduğu caddeden bile geçmeyeceksin.Başka çaresiyok.

 • Osman27 Şubat 2013

  Sayın Halkbank Yetkilileri bu bahsetmiş olduğunuz kaun maddeleri sadece sizin banka için çıkartılmış galiba.Bu kanun maddesini sadece siz uyguluyorsunuz benim ikitane bankada daha sizin bankadeki hesap konumunda hesabım var ama onlar almıyor siz alıyorsunuz. Demek ki demek oluyorki en kısa zaman da sizin bankadan kurtulmam gerekiyor. Saygılarmla.

 • Halkbank Temsilcisi26 Şubat 2013

  Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön