Halkbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Murat Murat14 Aralık 2013 08:35

Halkbank devletimizin bankası dedik.Hatta başka bankada olan ve hiç ücret ödemediğimiz hesapları kapatıp yatırım hesabımızıda buraya zorlukla transfer ettik.Karşılığı üç otomatik ödeme olmayınca hesap işletim ücreti.Neden bütün bankaların olduğu halde faturasız hatta aylık sabit yükleme talimatı alamıyorlar.

Diyalog merkezi sistem böyle şube sistem böyle,genel müdürlük suratına telefon kapıyor.Faturalı hatları faturasıza çevirdik mahvolduk. Sadece 1'er tanesi faturasız hat olan 3 ben de 3 eşimde talimat var ne yapacağız? Hep aynı klasik cevaplar.Sadık müşteri diye bir anlayışları yok.Ben de çip para veren bankama transfer edeceğim.Elektrik ve su faturam oturma ruhsatı nedeniyle çıkmamıştı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 16 Aralık 2013 22:37

Sanki iletmedik, defalarca anlattık.Şubenize kadar gittik onlarda haklısınız efendim ama elimizden birşey gelmiyor diyor. Yani şu en gıcık cevabı da cevaptan sayıp yayınlıyorsunuz ya size de aşkolsun Şikayetvar.com. Sizce bu cevap çözüm veya cevap içeriyor mu?

Halkbank Logo Halkbank 16 Aralık 2013 16:52

Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler