06 Aralık 2013

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Halkbank,hesabımda 3 adet otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen hesap işletim ücreti alınmış.
Bu bankayı geçen yıl kullanmaya başladım, uzun zamandır kullanmıyordum. Geçen hafta yeniden aktif olarak kullanmaya başladım. Hatta kredi de çektim. 1 tane talimatım vardı, 2 talimat daha verdim. Tüm işlemlerimi bu bankayla yapmaya tam karar verdim ki, bir baktım 2 gün sonra kasım ayının hesap işletim ücreti kesilmiş.

Müşteri hizmetlerini aradım, "kasım ayında ne işlemi yaptım ki siz hesap işletim ücreti alıyorsunuz" dedim. Karşımdaki bayanın cevabı:"prosedür böyle" demek oldu. İşlem yapmadığım bir şeyden hesap işletim ücreti kesilmiş saçmalık. Ücretin iadesini istiyorum.

Yücel 67 Okunma

Cevaplar

  • Yücel26 Mayıs 2014

    hesap işletim ücretimi geri alabildim ancak bir daha bu bankaya para yatırmayı düşünmüyorum

  • Yücel26 Şubat 2014

    2 aylık uğraş sonunda işletim ücretini geri aldım. 5 TL'lik bir ücret bu. çok bi para değil ama insana kandırılmış duygusu vermesi kötü oluyor..

  • Halkbank Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön