Halkbank Hesap Açmayan Banka!

Salih Salih3 hafta önce

Az önce Ümraniye İmes şubenize gidip düz bir banka hesabı açtırmak istedim. Benimle ilgilenen hanım efendi öyle istediğim gibi hesap açamayacağımı söyledi. Nedenini sorduğumda hesapların denetlenmediğini inisiyatifin kendilerinde olduğunu söyledi. Ya maaş hesabı olacak ya mevduat getirecekmişim ancak öyle açabilirmiş. Tamam bin lira yatırmak istiyorum açalım dedim bin lira size göre çok olabilir bize göre az olabilir gibi bir şey söyledi. Havale alacağım arkadaşımdan dedim başka banka hesabınız yok mu dedi. Bana açıklama yapmak zorunda olmadığını söyledi. Bir çok kez saçma cevaplar verince sinirlenip çıktım. Acaba bu doğru mu ben Halkbank'tan paramı koymak için veya bir yerlere IBAN atıp havale EFT almak için banka hesabı açamıyor muyum?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 hafta önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon Salih 3 hafta önce

1 haftadır ne bir telefon ne bir açıklama yapılmadı. Bilginize.

Halkbank Logo Halkbank 3 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler