08 Kasım
#12926679

Halkbank Hesap Açılış Hatası!

Halkbank Eryaman şubesine elimde SGK Kurumsal Bakım hizmet projesi kapsamında hesap açtırmak için gittim. şubedeki temsilci tamam dedi hesabı açtı muvakkatnameyi verdim doldurdu. SGK kesin kaydımı aldı ama hesaplarım yanlış açılmış proje kapsamında değil şahsi hesap olarak açılmış. Şubeyi arıyorum tekrar gelin hesap açalım diyorlar bunun mümkün olmadığını hesaplarımı bildirdiğimi söyledim.


Üstelik bu işte benim bir hatam ya da ihmalim olmadığını ihtar çekeceğimi söyledim sonrasında ilgilendiler ve öğleye kadar çözüleceğini söylediler hala bir bilgi yok. Buraya yazıyorum ki sonrasında haberimiz olmadı demesinler elimde götürdüğüm kağıdı bir kez okusalardı kesinlikle hata olmayacaktı.

Merve Merve 393 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Halkbank Temsilcisi08 Kasım

  Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Merve08 Kasım

  Bu iş için çalıştığım kurumdan tekrar izin almam söz konusu değil. Hatayı yapan personeliniz lütfen yeni hesap açma diretmesi yapmayınız benim bu durum İçin izin almam demek işsiz kalmam demek personelinin hatası nedeni ile bu riski göze alamam

 • Merve08 Kasım

  Bu sorun bugün çözülmez ise devlet ödeneğimi yakacak bunun bedelini kim ödeyecek şubeniz telefonlara bile bakmıyor. Hesabı açan personele geçici kart sordum yok dedi daha sonra başka şubeniz Demetevlere gittim var dedi aradım Eryaman şubenizi evet var dediler dalga geçer gibi

 • Halkbank Temsilcisi08 Kasım

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları