Halkbank Hesabımda Para Olmasına Rağmen Kredi Ödemesi Alınmıyor

Sinan Sinan05 Ağustos 15:26

Kredi ödemek neden bu kadar zor esnaf kredisi kullandım ödeme kanalı sadece şube uygulamadan ve internet bankacılığından ödeme yapılmıyor krediyi kullanırken hesabınızdan kredi ödemesi otomatik çekilsin mi dediler, evet dedim. Kredi ödeme günü gelmeden 3 gün önce hesabıma parayı attım. Para hesaptan çekilmemiş ödeme günüm 29.07.2020 ertesi gün bayramdı bayramdan hemen sonra sabah şubeyi aradım a****Aydın İstanbul Bahçelievler Soğanlı şube çalışanı ekran çalışmıyor.

Ben sorunu çözüp size döneceğim dedi banka kapanmaya yakındı dönmedi ben aradım defalarca üst üste 20 defa falan telefonu sonunda açtılar ama sorun yine çözülmemiş. Üst birime hatayı ilettim sorun çözülsün dönüş yapacağım size dedi. Tarih 05.08.2020 oldu hala sorun çözülmedi şubeyi arıyorum telefonu açan yok mail atıyorum maile dönüş yok. Benim sicilim düzgün yarın öbür gün ev kredisi kullanmam gerekecek bana sicilin bozuk derlerse sorumlusu Halkbank'tır ve mahkeme yoluna başvururum. İnsanlar kredisini ödemiyor bankalar her gün arıyor ben kredimi ödeyebilmek için her gün bankayı arıyorum bir de ulaşamıyorum sorunun acil çözülmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sinan 05 Ağustos 20:52

Bize dönüş yapmak için mutlu müşteri kanalını arayın diyorlar mutlu müşteri kanalıymış hangi müşteri mutlu acaba kimi kandırıyorsunuz zaten mutlu müşteri kanalınız da yardımcı olmuyor ne söylesem bu işlemi biz yapamıyoruz diyorlar acaba neden orada çalışıyorlar sadece telefona bakmaksa mesele telesekreter de halleder o işleri millet ay a üs kuruyor siz daha kredisinin taksitini ödemek isteyen müşterinin kredi tahsilini yapamıyorsunuz hayır anlamadığım nokta şu ödeme yapmayanın tepesine biniyorsunuz ödeme yapanın ödemesini almıyorsunuz şubedeki çalışanın dediği lafa bakın bu olay çözülünce ödemeniz yapılır hesabınızdan ama o tarihe kadar olan gecikme faizi alınır neden diyorum bir şey diyemiyorum bende kilitlendim diyor sanki ben geç ödeme yapıyorum da benden o yüzden faiz alıyorlar ödeme kanalı yok ki internet bankacılığı uygulama hiç birinde ödeme kanalı yok sırf sizin bu sistemsizliğinizden dolayı insanlar yabancı bankalara gidiyor. Umarım benim sicilim bozulur ben ev için kredi kullanamam bütün konuşmalar yazışmalar kayıtlı bu gibi sorunla karşılaştığım an ilk iş sizi mahkemeye vermek olacak.

profile-icon Sinan 05 Ağustos 20:44

Burada bir aldatmaca var şikayeti kapatmak için mail ile dönüş yapıldı deniliyor bana hiçbir şekilde dönüş olmadı kredimi hesabımdan ödeyeceksiniz hepsi bu bunu yapamıyorsanız banka olamazsınız

Halkbank Logo Halkbank 05 Ağustos 16:00

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 05 Ağustos 15:28

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler