18 Aralık 2013

Halkbank Hesabıma Bloke Kondu!

Halkbank Ankara Alacaatlı şubesinde kullandığım kredi sebebiyle Ankara Ümitköy şubesindeki maaş hesabıma gecikme sebebiyle bloke konulmaktadır. Görevli ile görüştüğümde" krediniz gecikti bu yüzden sistem otomatik bloke koymuş" dedi.Ben de ne kadar gecikmiş dedim. 12 saat dedi.
ve kredim ödendi. Ancak banka hesabım param bir hafta (ben şikayetçi oluncaya kadar) bloke kaldırılmadı. Ben mağdur oldum başka ödemelerim yapılamadı.


Bu durum iki kez tekrar etti. Banka kendi menfaatini düşünürken müşterinin menfaatini de düşünmelidir. Bloke otomatik konuyorsa otomatik kalkmalıdır. Sizi protesto ediyorum. Bundan sonra paraf kartımı kullanmayacağım. Bu olay tekrarlanırsa otomatik ödemeleri de iptal edeceğim.

Ömer 104 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Ocak 2014

    Personel arayip beni avutmaya çalıştı. Çözüm dedim yok dedi.

  • Halkbank Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön