28 Ağustos
#12507221

Halkbank Hesaba Geçmeyen Para

27.08.2019 tarihinde Halkbank ATM'sinden V*** hesabıma 1100 TL yatırdım. Ancak hesaba geçmedi. Halkbank'ı aradım bankanızı arayın onlar bizimle iletişime geçecek daha sonra işlem devam edecek dediler. Bankamı aradım biz iletişime gececeğiz min 10 gün içinde işlemler gerçekleşiyor dediler. Bankamatikte oluşan bir bağlantı hatası için neden ben uğraşıyorum ve bu kadar gün bekliyorum. Hadi benim gecikmeye girecek bir kredim var veya ödemezsem icra takibi başlayacak bir borcum var. Kimsenin umurumda değil bu kadar prosedüre ne gerek var Halkbank'ın bankamatik arızası yüzünden neden bu kadar uğraşıyorum ve paramın 10 gün bloke ediliyor. Paraya acil ihtiyacım var lütfen işlemi kısa sürede sonuçlandırın.

Fatih Fatih 764 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Fatih26 Eylül

  Evet 29 gün sonra paramı yatırdılar. Ortak atm kullanmam bundan sonra bunu okuyan arkadaş sende kullanma ortak atm yoksa paranı 29 gün alıkoyuyorlar. Halkbank hesabımı hemen kapatacağım.

 • Fatih20 Eylül

  20 eylül oldu hala para yok...

 • Fatih16 Eylül

  Az önce bddk 'ya şikayette bulundum bakalım neler olacak...

 • Fatih16 Eylül

  16 eylül oldu hala haber yok...

 • Fatih10 Eylül

  10 eylül oldu ne arayan var ne soran kimsenin umurumda değil...

 • Fatih05 Eylül

  Hala paradan haber yok... Bilgi verende yok

 • Fatih03 Eylül

  Hala paradan haber yok...

 • Fatih31 Ağustos

  Hala paradan haber yok... Eski bir bankacıyım görevim ana kasa yani bankamatiklere ben bakardım. Para sıkışması gibi problemlerde kimseye bankanızı arayın bizimle iletişime geçsinler demedim. Eğer benim bankamatigimdeyse akşam hesaba geçtim ya da sabah elden verdim. Şube dışı bankamatikse dilekçe aldım ve ilgili birime aktardım ve takip ettim. Bizim banka ya da başka banka işlemi fark etmez. Ara sıra kendimi sorgulardım bu işi iyi yapiyormuyum diye sonuç ortada para yok ve ilgilenen de yok şube dışı bankamatiklere belirli günlerde uğranır ve parası alınır. O günü soruyorum bilemiyoruz diyorlar. Min 10 gün dedi benim bankam 1 hafta daha bekleyeceğim sonra bddk ya şikayet oluşturmaktan başka yapacak bir şey yok diğer yorumda halkbankla yaşadığım bir olayı daha anlatacağım

 • Halkbank Temsilcisi28 Ağustos

  Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Halkbank Temsilcisi28 Ağustos

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları