22 Ocak 2014 #2251100

Halkbank Her Yer Lounge Kampanyasını Uygulamaya Koymadı!

17.01.2014 tarihinde Her Yer Lounge kampanyasından tüm koşulları yerine getirerek yararlanmak istemiştim. Gerekli mesajı attım(15'i), gereken onayı da aldım. Hatta bu mesajlar şu an bende duruyor. Belirttiğim günde Ankara Esenboğa Havalimanında Bta Restoranda 49,75 TL'lik yemek yedim. Normalde bunun indirim olarak ekstreme yansıması gerekiyordu. Fakat yansımadı.


Halkbank müşteri hizmetlerini aradığımda ise cevaben işlemde "Bta Tadında Anadolu Ankara" yazıyor. Posları farklı olmalıymış. Restoranın kullandığı pos cihazını nasıl bileyim? Hukuk bürosundan onayı aldım, gereken indirim kısa sürede ekstreme yansıtılmazsa uğraşacak olsam da mahkemeye gideceğim. Faizi ile de paramı geri alacağım.

Ömer 310 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı28 Aralık 2014

    Bu şikayet bildirimimin halkbank doğru olduğunu tespit etti ve mağduriyetimi giderdi. sikayetvar.com ve halkbank'a teşekkür ediyorum.

  • Ömer23 Ocak 2014

    Bu cevap değil, oyalamadır. Zaten müşteri hizmetleri (halkbank diyalog) ile görüştüm. Tekrar böyle bir yönlendirmenin yapılması çok manidar. Bankalar Birliği Müşteri Şikayetleri Hakem Heyeti ile görüştüm. Trabzon şubesine bugün yazılı başvurumu yapacağım. Artık hukukî süreç işleyecek. Halkbank'ı bu tür yaklaşımlar müşteri olarak bizlerin gözünde küçültecektir. Maruz kaldığım durum hiç de yakışık almadı.

  • Halkbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön