05 Temmuz 2013

Halkbank Hem İşlem Doğru Yapılmadı Hem İlgilenilmiyor!

2012 de GSS borcumu Halkbank aracılığıyla yatırdım. Ancak Halkbank yatırdığım borcu SGK'ya iletmediği için hala borç gözükmekte ve sağlık hizmetlerinden yararlanamamaktayım. Aradan zaman geçtiği için dekontumu bulamıyorum. Haziran 2013 te SGK'ya durumu bildirmek amacıyla dekontumu almak için bankaya gittiğimde, ciddiyetsiz bir şekilde bu işlemle uğraşılamayacağı bilgisini aldım. Telefon bankacılığından merkeze dilekçe fakslamam belirtildi, fakstan sonra banka tarafından aranıp işlemin sadece şubeden yapılabileceği bilgisi geldi.

Tekrar şubeye gittiğimde yine aynı cevabı aldım. Kısacası banka paramı aldı, işlemi yapmadı ve sorumluluğu üstlenmiyor. Konu ile ilgili geri dönüş beklemekteyim.

Ayşegül 44 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül05 Ağustos 2013

    Tarafıma telefon dahil hiçbir şekilde ulaşılmamıştır. Benim sizi aramalarım sizin benimle iletişime geçtiğiniz anlamına gelmez.

  • Ayşegül17 Temmuz 2013

    Tarafıma şikayetçi olduğum banka tarafından hiç bir şekilde telefon veya e-posta kanalıyla ulaşılmamıştır. İkamet adresime kendimin de temin edebileceği bir belge olan ve kendilerinden talep etmediğim banka hesap hareketi detayı geldi. Gelen belgeyi zaten kendim de temin edebilirdim. Sorun çözülmemiştir, belirtmek isterim.

  • Halkbank Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön