05 Eylül 2013 #1996007

Halkbank Hatayı Kabul Ediyor ama Düzeltmiyor!

Halkbank Paraf kartın Hoşgeldin kampanyasından faydalanmak için başvuruda bulundum. Kart gelmeyince Alodiyaloğu aradım görüşme esnasında daha önceden aldığım kredi kartım kapattırılmış olsa bile faydalanamayacağım söylendi, bunun üzerine başvurumu iptal ettirdim.


1-2 gün sonra diyalogdan aradılar ve bu kampanyadan faydalanabileceğimi söylediler. Ben de başıma gelecekleri bildiğim için durumumu iyice kontrol edin faydalanabilirsem gönderin dedim. Sorun yok alabilirsiniz dediler ve kartı gönderdiler.


Sonrasında kontrol ettim kampanyadan faydalanamadım, Alodiyalogu aradım ses kaydımın dinlenmesi talebinde bulundum. 1 hafta sonra bana yanlış bilgi verildiği ancak mağduriyetimin giderilmeyeceği söylendi.

Ümit 32 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön