Halkbank Haksızlık Diz Boyu

Mustafa Mustafa1 ay önce

Yıllardır İstanbul Maltepe Halk Bankası'nda maaşımı alıyorum. Halk Bankası maaş Müşterilerine internet bankacılığında yapılan havalelerde masraf almıyor. Ancak nedense bende ve benim durumda olanlarda alıyor. Bu durumu halk bankası Maltepe şubesine iletim yardımcı olmadılar Müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda Şuben yardımcı olacak dediler Yanı İstanbul Maltepe Şubesi sonuç olarak hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Bu maaş müşteri nasıl olacak ne yapmam gerekiyor olabilmem için bunu İstanbul Maltepe Şubesi mi yoksa Müşteri hizmetlerimi yapacak hala anlamadım. Şubede Müşteri Temsilcileri var görevi nedir ne iş yaparlar bilmiyorum. Banka yönetimi bu tür durumları neden ele almıyor neden vatandaşa yardımcı olmuyor. İstanbul Maltepe şubesinde vadeli vadesiz yatırım 4-5 hesabım var. Halkbank Maltepe şubesindeki en üst yetkili neden bu durumlara bakmıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimize 19/12/2019 tarihinde e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

profile-icon Mustafa 1 ay önce

Bankanızın yıllardır müşterisiyim internet bankacılığında yaptığım işlemlerin eft ücretini ödemek istemiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler