23 Nisan 2013

Halkbank Haksız Hesap İşletim Ücreti!

Benim hesabımdan da Ocak ayından itibaren hesap işletim ücreti kesmeye başladılar. İtiraz ettim bir kere iade ettiler. Sonraki ay yine kestiler. İtiraz ettim ödemediler. Dialog ja arayın dediler aradım. Tamam üç otomatik ödeme talimatınız var. İade edilmesi için yazacağım dedi. Sonra mektup geldi.

İşte bilmem hangi kanuna göre kesmeğe hakları varmış diye. Eee ama siz üç otomatik talimatınız varsa hesap işletim ücreti yok diyorsunuz. Sonra da istersek keseriz diye yazıyorsunuz. Bu nasıl bir anlayıştır. Zaten ilk kestiklerinde 5,25 TL kesip sadece 5TL iade etmişlerdi. Uğraşmaya bıktım. İnternet bankacılığını kullanıyorum ama alt yapısı çok kötü. Beni halkbankasından soğuttular.

Elif 23 Okunma

Cevaplar

  • Elif24 Nisan 2013

    Hiçbir sonuç çıkmayacağından eminim. Uğraşmaya bıktım. Ödediğim telefon görüşmelerine değmez.

  • Halkbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimize 04.04.2013 tarihinde posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön