15 Mart 2013 #1688348

Halkbank Haberim Olmadan Kart Çıkarıyor!

Halkbank babamın emekli maaşı ile bankamatiğini birleşimi kredi kartı basmış. Bunun iptali için aradığımda **** isimli telefondaki görevliniz okuma yazması olmayan babama bizzat kendisinin yardım almadan sorularına cevap vermesini istiyor.


Bunun imkansız olduğunu söylediğimizde ise, bankaya giderek bu problemi çözebileceğimizi söyledi. Yalnız banka da bunun telefonda iptal edebileceklerini belirtiyorlar. İşi bu kadar yokuşa sürülmesinin manası ne olacaktır. Sonuçta uğraşacağız ve bu kartı iptal edeceğiz mutlaka, neden süreyi uzatıyorsunuz? Karar mı değiştirilmesini bekliyorsunuz?

Mustafa 79 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Nisan 2013

    bu sorunun devamını da yazayım. Bu şikayetvar.com aracılığıyla ilettiğim şikayet üzerine banka beni aradı akşam saatlerinde ve p.tesi günü babamla bankaya gittiğinizde kartınız iptal edilecektir denildi. İşimden izin aldım babamla p.tesi günü bankaya gittim ama nafile. Orada çalışan bayan kartı kapatma işlemlerini kendisi yapamayacağını söyledi ve de merkezi aradı. Ve yine aynı kredi kartı kapatma silsilesi baştan başladı. Babama telefonu verdiler ve birçok bilgiler sorulmaya başlandı. Yahu zaten onlara cevap verebilecek olsaydı niye buraya gelsin ki adam? En son babamın elinden aldım telefonu ve baştan herşeyi bir nefeste anlattım. Telefonun ucundaki hanfendi iki dakika hatta bekleyin dedi ve telefonu gittiğim bankadaki görevliye verdim. Sonrasında çook şükür kapatma işlemini yaptılar. Velhasıl, ya arkadaş siz neden bu kadar benim vaktimi alıyorsunuz? Ve talep etmediğim bir kredi kartını kullanmak istemediğim için geri verme hususunda neden zorluk çıkarıyorsunuz? Sizin profesyonellik anlayışınız bu mudur? Benim yerime 10 tane insan olsun, eminim 9 u vazgeçerdi, neyse kapanmasın bari derdi uğraşmazdı ben inat ettim. İnsanların anaların sütü kadar temiz emekli maaşlarına mı göz diktiniz. Ben halk bankası başta olmak üzere birçok bankayı kınıyorum. Tekrar yaşamamak ümidiyle bu tarz şeyleri. Bu siteye de teşekkür ederim.

  • Halkbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön