24 Ağustos 2013 #1975035

Halkbank Haberim Olmadan Hesap Açıp Kart Tanımlamış!

Halkbank'tan mortgage kredisi kullandım (müşteri no : 2050****). Kredi kullanırken zorunlu olarak KMH hesabı ve kredi kartı tanımlamışlar.


Şubenize giderek kapatılması için talimat verdim ancak kredi kullanmanın şartı olduğunu kapatılmasının mümkün olamayacağını ilettiler şube çalışanları.


Bankacıyım bende bu tür bir zorunluk ne için anlam veremedim. Ben kredi borcumu otomatik ödeme talimatı vererek günü gelmeden ödenmesini sağlayacağım ancak ne kredi kartınızı ne de kmh hesabını kullanmak istiyorum.


Kredi kartı ve KMH hesabının acil kapatılmasını ve bilgi verilmesini rica ediyorum. Kapatılmaması halinde BDDK'ya durumu iletip yardım isteyeceğim.

Tayfun 144 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun27 Ağustos 2013

    Diyalog merkezimizle görüşün yanıtı vermişler zaten görüşüp sonuç alamadığımı şikayetimi bildirirken iletmişim. Sadece bunu yazıp aradan çekildiler hiç bir çözüm önerisi inceleme ya da araştırma yok

  • Tayfun27 Ağustos 2013

    Diyalog ile görüştüm bilgimiz yok şubeye gidin dediler, Şubeye talimat verdim yukarıda yanıtını açıkladım mümkün değil kapatamayız dediler Çözüm için öneriniz ?

  • Halkbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön