Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Halkbank Gişe Memurunun Ayıbı!

Gökçen
27 Ekim 2021 01:05
12.360

19 Ekim 2021'de sahrayicedid halk bankası'na vadeli mevduat defteri yazdırmak için gittim. Bir gün önce faiz oranı verilmişti, bir gün sonra müsaittim, bankaya gittim. Önce müşteri temsilcime gittim o banka cüzdanı yazdırmak için gişeye yönlendirdi. 1 numara yanınca beni aldı. Ama kimlik istedi. Ben para çekmeyeceğim ki neden kimlik gösteriyorum, sanki ben ben değilim de hırsızmışım gibi. Artı öyle bile olsaydım sadece defter yazdırıyorum, para çekmiyorum neden kimlik istiyorlar. Çok yüklü miktarda param var eskiden ziraatteydi hesabım.

Annemin ve eşimin bu bankada diye geçirdim ama çok pişmanım. Gişedeki bayan resmen beni azarladı. Bu durumu duyan müşteri temsilcim de annenin bile defterini yazdırsan bazen anneler çocuklarıyla kavga ediyor, "neden oğluma yazdırttınız hesabı"diye bize kızıyorlar dedi de çok saçma. Birincisi ben kendi defterimi yazdırıyordum annemin değil, ikincisi anneminkini bile yazdırsam, defteri yazdırınca para almıyorsun ki! Yani benden kimlik niye istendi, para çekmeyeceğim halde. Sanki hırsızmışım gibi en sağdaki gişedeki görevli bayan "ya defteriniz başkasının eline geçtiyse" dedi. Geçtiyse geçti, çekemez ki paramı defterden. Ben sadece hesap cüzdanımı işlettim. Yani hırsız bile olsaydım, cüzdan işletmekle elime ne geçecekti, para istemedim ki. Arti annemin de yüklü bir hesabı var ona da aynı gişedeki en sağdaki bayan terbiyesizlik etmiş.

Birincisi annemin izni olmadan kredi kartı (güya artık bankamatikle kredi kart birmiş halk bankası'nda öyle demiş müşteri temsilcisi annemin) yollanmış, ikincisi annemin zarf içindeki kredi kartını gişedeki yine aynı bayan açmaya kalkmış. Annem "kişiye özel bu ne yapıyorsunuz" deyip durdurmuş.

Yani sahrayicedid gişedeki en sağdaki görevli bayan ve müşteri temsilcimizden hiç memnun değiliz. Seda hanım zaten son derece düşük faiz veriyor. Eşimin hesabı Ayvalık şubesinde, ya bende oraya aldıracağım ya da eskisi gibi Ziraat'e geri döneceğim. Hadi kredi kart zorla verdin annemin kişiye özel zarfını gözünün önünde açmak ne demek? Bana defterimi sadece işletmeye götürdüğümde boş yere sanki hırsızmışım gibi para çekmeyeceğim halde kimlik istemek ne demek! Halk bankası sahrayicedid gişe çalışanları ve müşteri temsilcilerinden memnun değilim.

Ne güzel Ayvalık halk bankası'nda h*** hanım, t*** bey yüksek oran verip güler yüzle ilgileniyorlar. Sahrayicedid de bizi hırsız yerine koyuyor, halimizi hatırımızı sormadığı gibi azarlıyor. Ailece annemin, eşimin benim hesabımız var yüklü mevduat. Ben değiştireceğim.

profile
1 Destek
27 Ekim 2021 09:11 (Şikayetten 8 saat sonra)
27 Ekim 2021 09:35
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Halkbank ATM'sinde Yaşanan 6000 TL Sorunu Ve Müşteri Mağduriyeti

Resul
13 Haziran 20:53
92
Halkbank ATM'sinde Yaşanan 6000 TL Sorunu Ve Müşteri Mağduriyeti
Halkbank ATM'sinde Yaşanan 6000 TL Sorunu Ve Müşteri Mağduriyeti

Halkbank Bankamatik E Para Kaptırdık

Orhan
13 Haziran 14:32
100
1

Halkbank Bankamatik Paramı Yuttu

Gürcan
12 Haziran 14:29
82
Halkbank Bankamatik Paramı Yuttu
1

Halkbank Banka ATM Sinin Paraya El Koyması

İlyas
07 Haziran 17:26
73
Benzer Şikayet Yaz