Halkbank Gayrimenkul Kredi Sorunu

Savaş Savaş17 Ağustos 2019 22:18

Antalya'da polis memuru olarak görev yapmaktayım. Halkbank gayrimenkullerinden Amasya Suluova Şubenizden satılıkta bulunan Amasya merkez Bahçeleriçi mahallesinde bulunan daireye Antalya Çallı şubesinden müşteri oldum.

Açık artırmaya girdim kazanan ben oldum. Kredi çekmek istedim ellerinde güncel ekspertiz raporu olduğunu söylediler fakat ellerinde bulunan güncel Exper dedikleri binanın değerinden oldukça düşüktü.

Ancak ben yeni ekspertiz raporu istememe rağmen yeni ekspertiz gönderemeyeceklerini beyan ettiler. Anlamadığım expertizin parasını verecek olan benim neden kabul etmiyorlar. Sonra başka bankadan kredi kullanmaya karar verdim. V****'a gittim kredi işlemlerine başladım. Bu defada bana Halkbank yetkileri para hesaba yatmadan tapu işlemlerine başlayamayacağımı beyan ettiler V***'da tapu sizin yani benim üzerime geçince parayı hesaba geçeceğini söylediler. Çıkmazda kaldım. Bankanızdan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ya müşterisi olduğum daireye yeni Exper gönderilmesini ya da V***'tan kullanabileceğim kredide tapu konusunda yardımcı olunmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 20 Ağustos 2019 08:35

Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 19 Ağustos 2019 08:10

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler