16 Şubat 2013

Halkbank Fatura Talimatı!

Müşteri temsilcisi 5 ay evvel otamatik fatura talimatları için benimle yaptığı görüşme sonucunda benden 4 adet talimat aldı. Ocak ayında bugünkü adıyla paraf paramın hesabıma aktarılacağı söylendi. Ocak sonu görüşmemde şubat 15 denildi şubat 16 hala hesaba yatırılmamış.Halk bankası ülkenin öncü bankalarından olduğundan dolayı bu ciddiyetsizliği yakıştıramadım.

İlhan 203 Okunma

Cevaplar

  • İlhan23 Şubat 2013

    halk bankası'na 3 adet otamatik fatura talimatı verdim her fatura için hesabıma 10 ytl yatırılacağı söylendi. kampanya bitiminde 20 ytl yatırmışlar. Müşteri temsilcisi alev hanım faturanızın bir tanesini 14 şubat talimat vermişsiniz dedi. oysa inter'net faturamı yalın interne'te geçtiğimden dolayı aynı faturayı 14 şubatta şubeden giriş yapıldı (sorun çıkmasın ) değişen tek şey tel numarası yerine abone numarası olması idi. yetkiliye . bir fatura iptali ile bir fatura talimat girişinin aynı anda olması olayın ciddiyetini ortaya koymuyor'mu. verdiği cevap maalesef! karar verin saçmalıkmı ciddiyetsizlikmi?. halk bankasını kınıyorum.

  • İlhan19 Şubat 2013

    Telefonla mesaj bilgisi aynen şöyle en kısa zamanda sorununuzu çözücez! benim sorunum yok verdiğiniz paraf para sözünün hesabıma aktarılması üzerinden 45 gün geçti onun cevabını verin bana halk bankası yetkilisi.

  • Halkbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön