22 Temmuz
#12306777

Halkbank Fatura Ödemede İşlem Adedi Limiti

Yıllardır (yaklaşık 15 yıl oldu) Halkbank müşterisiyim. Ödemelerimi hep internetten vadesiz hesabımdan yapardım. Kalabalık aile olduğumuz için internet bankacılığından kolayca yapabiliyordum. Şu anda ise kafasına göre iş yapıyor. Bazen ödüyor, bazen ödemiyor. Kafamda sürekli fatura derdi oluştu sayenizde. Acaba ödemiş miydim diye şüpheye düşüyorum. Ne oldu da bizim müşterilerinize bildirmeden böyle bir uygulama başlattınız.


Maaş müşteriniz olmasam bu yaptığınızdan sonra bir gün bile durmayacağım ama bundan sonra para yatar yatmaz çekip diğer bankaya yatırmama sebep olacaksınız. Neymiş şubeye gitmeliymişim. Ben şubeden kaçtığım için internet bankacılığı kullanıyorum. Lütfen cevap diye de "müşteri ile görüşülmüş olup şubeye yönlendirilmiştir" demeyin. Kabul etmiyorum.

Coskun Coskun 2.193 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Coskun22 Temmuz

    Şikayetimde de yazdığım gibi şubeye yönlendiriyorsunuz. Ben bu faturalar için hiçbir zaman şubenize gitmedim ki, beni neden şubeye zorluyorsunuz. Türkiye Bankalar Birliğini de şikayet bildirdim. Sizler müşterileriniz için Bankalar Birliği ile hiç yazıştınız mı?

  • Halkbank Temsilcisi22 Temmuz

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi22 Temmuz

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları