Halkbank Evdekal Ama Fatura İşlem Ücreti Arttı

Ertuğrul Ertuğrul1 hafta önce

Dünyada olduğu gibi ülkemizde koronavirüs ile mücadele ediyor bu bağlamda hepimize görev düşüyor. Sizde durumdan vazife çıkarıp bazı kalemlere ait ücretleri ya hiç almamak ya da indirime gitme yoluna gidebilirdiniz. Fatura ödemek istedim işlem ücreti önceden 1.52 TL idi şimdi 2.59 TL işlem ücreti alıyorsunuz maaş hesabım bu bankadan severekte kullanıyoruz ama bu durumu nahoş karşıladım.

Memnuniyetsizliğim ve şikayetim var başka banka kredi kartımdan ödedim 1.30 TL aldı hepte bu ücreti aldı hiçte değiştirmediler uzun zamandır demek ki bundan sonra başka bankalar kredi kartı verirken benim Halkbank kartım var demeyeyim diğer banka kartlarıda yeri geliyor daha avantajlı olabiliyormuş demek ki.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ertuğrul 3 gün önce

Bu konuda cevap verilmedi market alışverişiyle ilgili cevap vermişsiniz onu da şöyle aktarıyım Migros'ta tek pos makinesi var temassız ödedim buradan ilk kez alışveriş yapmıyorum bilginize

Halkbank Logo Halkbank 3 gün önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon Ertuğrul 1 hafta önce

Otomatik mesaj atıldı daha sonra ne geri dönüş ne de çözüm var markette küsurat bizden kampanyasından kazandığım indirimde kartıma hala eklenmedi

profile-icon Ertuğrul 1 hafta önce

Ayrıca dun yaptığım market alışverişinden kazanılan 226.78 TL nin indirimide yansıtılmadı

Halkbank Logo Halkbank 1 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler