30 Nisan 2015

Halkbank Esnaf Kredisi Talebim Reddedildi

1,5 yıldan fazladır danışmanlık sektöründe çalışıyorum. İşimi büyütmek amacıyla Çekmeköy Halkbank şubesinden esnaf kredisi kullanmak istedim. Üzerinde hiçbir kısıt bulunmayan tapulu evimi ipotek ettirebileceğimi söylediğim halde, olayı kişiselleştiren bir çalışan nedeniyle, olumsuz geri dönüş yapıldı. Daha düşük faizli esnaf kredisi imkanı varken Halkbank'a başvurdum. Mali verilerim de iyi olduğu halde, bir çalışanla uyuşmazlık yüzünden kredi talebinin reddedilmesi doğru mu?

Mustafa 465 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa04 Mayıs 2015

    Henüz bir gelişme olmadı, bana bilgi verilecek mi konuyla ilgili? İki ayrı şube, biri 1 günde verebiliriz derken diğeri 4 gün bekletip hiçbir gerekçe göstermeden, aramızda geçen tartışma nedeniyle, reddetti.

  • Halkbank Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön