Halkbank Esnaf Kredisi Kredi Kartı Verilmiyor

Ramazan Ramazan05 Haziran 23:42

Esnafımıza verdiğiniz destekten dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Ben Manisa'da ikamet ediyorum. Halk bankası Mesir şubesine esnaf kredisine başvuruda bulundum. Değerlendirilme sonucunda yirmi beş bin TL Nakit, yirmi beş bin tl kredi kartı olarak onaylandı. Kefil istendi. Kefil ile birlikte altmış bin tl taahhütte bulundum. Nakit parayı çektim. Kartımın kurye aracılığıyla adresime teslim edileceğini söylediler. Bende buna istinaden mesleğim halıcılık olduğundan firmalarla iletişime geçtim. Yüz bin tl alışveriş yaptım. Yirmi beş bin tl'sini nakit yirmi beş bin tl'sini kart çekeceğimi söyledim. Geri kalan kısmını üçer ay arayla senet verdim. Ancak kredi kartın gecikme nedeniyle bankaya gittim. Önce kartımın geleceğini söylediler. Bir hafta arayla tekrar bankaya gittim. Kredi kartımın olmadığını söylediler. Yaptığım ticaret iptal edildi. Firmalara yalancı duruma düştüm. Mağdur durumdayım. Ben bu krediyi ihtiyacım olmasa ben bu krediyi çekmezdim. Kredi kartımın şahsıma teslim edilmesini istiyorum. Mağduriyetimin giderilmesine arz ederim. Manisa Halkbank Mesir şubesinden şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 18 Haziran 16:42

Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 08 Haziran 09:39

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler