Halkbank Esnaf Kredi Kartı İlgisizliği

Büşra Büşra30 Mayıs 18:09

Halkbank esnaf kredisi nisan ayının 9'unda başvurdum 14'ünde krediyi kullandım. Kullanmak içinde ben aradım yoksa aramıyorlar. İlgisizler neyse aldım paramı kartın gelmesi bekledim aradım şubeyi genel merkezi cevap sıfır ilgisizlik kamu bankasında şube bile sanki vermemek için sallıyorlar. 2 hafta önce de aradım kart ne oldu diye kuryede dedi. Bütün herkesin kredi kartı bekledim ve bugün 30 Mayıs'ta aldım kuryeye sordum neden bu kadar geç cevap yoğunlukmuş. Daha 50 tane kart var almadım dağıtmak için koskoca kamu bankası ilgisizlik hat safhada. Uzun sürdü kartımı aldım ama 1 hafta daha erken gelseydi keşke lerim bitti kart çok geç geldi limit olarak da araştırdım çoğu kişiye 5 bin limit gelmiş benimkine baktım 25BİN olarak kullandırıldı. Müşteri hizmetlerine bağlanmak sıkıntı...

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 03 Haziran 10:24

Sayın Müşterimiz; Bankacılık Kanunu’nun 73/3. Maddesi “ Müşteri Sırrı” kapsamında 3.şahıslara bilgi verilememektedir. Şikayetiniz hakkında belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili Bankamız tarafından inceleme yapılabilmesi için Hak sahibinin bizzat müracaat etmesi gerekmektedir. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 01 Haziran 08:21

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İsmail 01 Haziran 18:04  

    Kartınız hangi kurye ile teslim oldu acaba? Kimisi şubeden almış kimisi kurye diyor?

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Büşra 01 Haziran 18:08  

    Motor kurye di ilk basvuranlarsubeden sonralar olanlar ise hepsi kurye

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler